Как судебные исполнители фальсифицируют торги

Храбро Письмо читателя: “28 березня 2012 р. приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу був виданий виконавчий напис № 1338 про звернення стягнення на нерухоме майно – нежилу будівлю авто...

Храбро

Письмо читателя:

“28 березня 2012 р. приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу був виданий виконавчий напис № 1338 про звернення стягнення на нерухоме майно – нежилу будівлю авто мийку, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаївської дивізії, будинок 15.

З метою стягнення з мене грошових коштів ТОВ «ОТП Факторинг Україна» звернулось до підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції в Одеській області.

16.11.2012 р. я отримав лист відділу примусового виконання рішень УДВС МЮУ в Одеські області від 23.10.2012 р. /№ 09.1-22641/В-10/572, що відповідно до проведеної експертної оцінки вартість належної мені авто мийки складає 835 000 грн.

Згадана сума оцінки вартості об’єкту не відповідає його дійсній ринковій вартості яка складає приблизно еквівалент 250 тисяч доларів США.

19.11.2012 року я письмово звернувся до ТОВ «ОТП Факторинг Україна» з інформацією про те що я знайшов покупця, який готовий придбати об’єкт за суму, що більше відповідає його реальній вартості ніж та що визначена експертизою, та запропонував стягувачу відкликати виконавчий лист.

Після чого мною з керівництвом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» було досягнуто домовленості, що ТОВ «ОТП Факторинг Україна» буде відкликано виконавчий лист з примусового виконання, та продано його за більшу ціну, яку запропонував знайдений мною покупець, ніж та за яку його виставлено на торги.

У п’ятницю, 21.12.2012 р. о 15.30 год. покупець Олійник О.О. зателефонувала до ТОВ «ТД ЕЛІТ СЕРВІС» за номером телефону 777-77-82. Під час розмови представник ТОВ «ТД ЕЛІТ СЕРВІС» Кадиров О.І. повідомив, що торги не відбудуться оскільки ТОВ «ОТП Факторинг Україна» відкликав виконавчий документ. З цієї ж підстави Кадиров О.І. категорично відмовив Олійник О.О. у прийнятті заявки на участь у прилюдних торгах та прийнятті оплати гарантійної суми для участі у публічних торгах.

У неділю 23.12.2012 р. випадково, відвідавши сайт системи реалізації конфіскованого і арештованого майна https://trade.informjust.ua/ я дізнався, що торги будуть все ж таки призначені, та на них виставлений лот – належна мені авто мийка.

В подальшому я дізнався, що представнику кур’єрської служби ТОВ «Даймекс», яке 21.12.2012 р. доставляло документ ТОВ «ОТП Факторинг Україна» про відкликання виконавчого листа, в канцелярії підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції в Одеській області незаконно було відмовлено в прийнятті заяви про відкликання виконавчого листа. Про що представником кур’єрської компанії складено відповідний акт, який доданий до матеріалів даної позовної заяви.

Приїхавши 24.12.2012 р. о 08.30 г. на місце проведення торгів до ТОВ «ТД ЕЛІТ СЕРВІС» за адресою вул. Світанку, 47а в м. Одесі, для того щоб скористатись моїм правом бути присутнім на у торгах, я зустрів покупця Олійник О.О. та представника стягувача ТОВ «ОТП Факторинг Україна» Ярошенко В.В. які також приїхали для того щоб прийняти участь у торгах.

Слід відмітити, що територія на якій розташований ТОВ «ТД ЕЛІТ СЕРВІС» являє собою, огороджену бетонною стіною з воротами, автомобільну арешт площадку, з охороною і собаками, на якій знаходиться тимчасове приміщення «торгівельного дому». Всі розмови співробітників відповідача або охорони велись з нами виключно через закриті ворота, виключаючи можливість жодним чином проникнути на територію.

На наші неодноразові дзвінки та вимоги до охорони пропустити нас до приміщення де проводяться торги, десь о 09.30 год. вийшов представник ТОВ «ТД ЕЛІТ СЕРВІС» Кадиров О.І. і у грубій формі відмовився нас впустити до приміщення де будуть проводитись торги, та рекомендував піти. На наші вимоги і запитання чому нас в порушення вимог закону не допущено до участі у прилюдних торгах, зрозумілої відповіді ані охоронник, ані працівник торгівельної організації Кадиров О.І. нам не надали.

Через це, ані боржнику ані стягувачу до теперішнього часу не відомо чи відбулись торги, та яких результат їх проведення.” 

Материалы по теме: